Contacten

[teamzoekfunctie]

Aimée Hertzog

Juridisch adviseur

    T: 040 237 0100
    E: a.herczog@stimulus.nl

    Bas Verberne

    Financieel adviseur

      T: 040 237 5904
      E: b.verberne@stimulus.nl

       

       

      Granit Dedinca

      Financieel adviseur

        T: 040 237 5904
        E: g.dedinca@stimulus.nl

        Hans Overbeek

        Hoofd Stimulus Programmamanagement

          T: 040 237 0100
          E: h.overbeek@stimulus.nl

          Hidde Bosman

          IT Helpdesk

            T: 040 237 6419
            E: H.Bosman@stimulus.nl

            Mérie van der Rijt

            Communicatieadviseur

              T: 040 237 0100
              E: communicatie@stimulus.nl

              Nirmine Kojil

              Communicatieadviseur

                T: 040 237 0100
                E: communicatie@stimulus.nl

                Remco de Kunder

                Medewerker functioneel beheer

                  T: 040 237 6419
                  E: r.dekunder@stimulus.nl

                  Germa Koolen

                  Communicatieadviseur

                    T: 040 237 0100
                    E: communicatie@stimulus.nl

                    Maurice Blokland

                    Financieel adviseur

                      T: 040 237 5904
                      E: m.blokland@stimulus.nl

                      Joyce Sponselee

                      Programmamanager

                        T: 040 237 5904
                        E: j.sponselee@stimulus.nl

                        Heena Hindocha

                        Financieel adviseur/ coördinator functioneel beheer

                          T: 040 237 0100
                          E: h.hindocha@stimulus.nl

                          Olaf Gähler

                          Financieel adviseur

                            T: 040 237 5904
                            E: o.gahler@stimulus.nl

                            Petra van Driel

                            Juridisch adviseur

                              T: 040 237 0100
                              E: p.vandriel@stimulus.nl

                              Ricky Wiermans

                              Medewerker functioneel beheer

                                T: 040 237 6419
                                E: r.wiermans@stimulus.nl

                                Menu

                                VAN IDEE
                                TOT INNOVATIETRANSITIE UITVOERING

                                Pauzeer
                                Jaarverslag Stimulus Programmamanagement 2021

                                Bekijk hier

                                Bekijk ons jaarverslag