Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

GLB voorlichtingsbijeenkomst ‘Kennisoverdracht’ en ‘Innovatie’

16 sep @ 10:00 - 11:00

De twee GLB-openstellingen ‘Samenwerken voor innovatie’ en de openstelling ‘Kennisoverdracht’ voor de provincie Noord-Brabant zijn definitief. 

Om potentiële aanvragers meer over deze openstellingen te vertellen, organiseert Stimulus Programmamanagement samen met de provincie Noord-Brabant twee online voorlichtingsbijeenkomsten. Op woensdag 11 september van 14:00-15:00 uur en op maandag 16 september van 10:00-11:00 uur. Tijdens de bijeenkomsten bespreken we wat voor soort initiatieven kans maken op steun en waarop moet worden gelet bij het indienen van aanvragen. De bijeenkomst is via Microsoft Teams. Aanmelden is niet nodig. Om deel te nemen klikt op het tijdstip hierboven. Het is handig om de afspraak in uw eigen agenda te zetten en de hyperlink van de bijeenkomst te kopiëren en aan uw agendareservering toe te voegen. Zo heeft u direct de juiste link in uw agenda.

Openstelling Samenwerking voor innovatie

Deze regeling richt zich op (nieuwe) samenwerkingsverbanden die technische en sociale innovaties (door)ontwikkelen tot praktijkrijpe producten en deze actief communiceren voor grootschalige toepassing. Elk samenwerkingsverband moet uit minimaal drie deelnemers bestaan, waarvan ten minste twee landbouwers. De innovatie moet bijdragen aan minimaal vier van de zeven duurzaamheidsthema’s (zie kader 1 in de bijlagen concept kaders Brabantse GLB-openstellingen). De projectduur is maximaal drie jaar. De openstellingsperiode loopt van 2 september tot en met 14 oktober 2024 met mogelijk een tweede ronde in 2025. Het beschikbare budget voor deze periode bedraagt naar verwachting circa 2 miljoen euro. Per project kan een subsidie van minimaal 75.000 en maximaal 300.000 euro worden aangevraagd, met een maximaal subsidiepercentage van 90%, waarvan 40% voor investeringen in bedrijfsmiddelen.

Openstelling Kennisoverdracht

Deze regeling is bedoeld voor trainingen, workshops, coaching, voorlichtingsacties en demonstratieactiviteiten voor groepen landbouwers. Een aanvraag kan worden ingediend door een samenwerkingsverband van minimaal twee kennisaanbieders, waarvan minstens één deelnemer een landbouwer is. Het project moet bijdragen aan minimaal vier van de negen duurzaamheidsthema’s (zie kader 2 in de bijlagen concept kaders Brabantse GLB-openstellingen). De projectduur is maximaal drie jaar. De openstellingsperiode loopt van 9 september tot en met 21 oktober 2024, met mogelijk een volgende ronde in 2025. Het beschikbare budget voor deze periode bedraagt naar verwachting circa 800.000 euro. Per project kan een subsidie van minimaal 75.000 en maximaal 300.000 euro worden aangevraagd, met een subsidiepercentage van 80%.

Gegevens

Datum:
<Z>16</Z> <Z>sep</Z>
Tijd:
10:00 - 11:00
Evenement Categorie: